خدمات

: #26
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 1 بهمن 1394 12:30
تعداد بازدید کننده : 2939
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
خدمات
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال

ترانزیت جاده ای

شرکت حمل و نقل دانا حمل لاله با تجهیز و دراختیار داشتن ناوگان زمینی خود بالغ بر 300 دستگاه کامیون های واجد شرایط کنوانسیون TIR و CMR با قابلیت حمل هرگونه محموله از ایران به اقصی نقاط جهان و بلعکس را داراست . در این شیوه بالاخص حمل کانتینری برای محصولات ترانزیتی به کشورهای CIS با کیفیت زمانی و رقابتی برای مشتریان گرامی سرویس ارائه مینماید .

حمل محمولات سنگین و فوق سنگین

باتوجه به رشد روزافزون صنایع مختلف و تأسیس شرکتها و کارخانجات بزرگ- نیاز صنایع مادر به صنعت حمل و نقل روز به روز بیشتر می شود. حمل قطعات فوق سنگین از جمله پرچالش ترین عملیات این صنعت می باشد که نیاز به تجهیزات پیشرفته، کارشناسان حرفه ای و محاسبات دقیق دارد.حمل و نقل سنگین برای حمل و نقل محموله ها از تناژ22 الی 60 تن از انواع کمرشکن ها استفاده میشود.

یکی دیگر از تخصصهای آزموده شرکت حمل و نقل دانا حمل لاله حمل محمولات سنگین و ترافیکی از اقصی نقاط جهان به ایران و CIS به اشکال مختلف ساده و ترکیبی بوده که این شرکت حمل محمولات سنگین به ایران و باکو و .... را در کارنامه خود دارد.

شرکت حمل و نقل دانا حمل لاله با اتکاءبه تجارب و توانمندی های عملی و مدیریتی ، آمادگی خودرا درخصوص حمل و نقل هرگونه محمولات ترافیکی و سنگین درداخل و بویژه خارج از کشور و هرگونه فعالیت مرتبط ازجمله اخذ مجوزهای ترافیکی درکشورهای آسیای میانه را اعلام و درجهت فعالیتهای فوق آماده هرگونه خدمات و سرویس دهی میباشد