معرفی خدمات ارسال درب منزل تهران

ارسال درب منزل تهران یکی از خدمات شرکت دانا حمل در جهت رفاه حال مردم شهرهای بزرگ می باشد.

خدمات پستی امری است که امروزه کمک شایانی به گسترش کسب و کارهای اینترنتی کرده است. یکی از انواع این خدمات شامل ارسال درب منزل تهران است که به عنوان یک کلان شهر کاربرد فراوانی دارد. در شهر تهران ممکن است برای جابجایی یک بسته پستی و یا نامه نیاز به مدت زمان طولانی باشد، در حالی که اگر سرویس درب به درب استفاده شود، مدت زمان کمتری سپری می شود. در ادامه به معرفی خدمات مذکور و چگونگی انجام آن ها اشاره خواهیم کرد.

مزایای ارسال درب به درب تهران نسبت به ارسال عادی

با در نظر گرفتن تکنولوژی های جدید، میزان استفاده از ابزارهای هوشمند مانند اسمارت فون ها، خدمات ایمیل و… بیشتر شده و در نتیجه باید خدمات انتقال پیام و یا مرسوله ارسالی نیز همراه با تکنولوژی پیش رود. در غیر این صورت ممکن است شاهد خارج شدن آن ها از چرخه استفاده کابران بود.

در این زمینه برخی شرکت های ارسالی خصوصی اقدام به ساختن بستری برای ارائه خدمات بر مبنای تکنولوژی نمودند. از جمله این خدمات می توان به ارسال درب به درب تهران یا هر شهر دیگری، پرداخت در محل، سفارش سریع و راحت و… اشاره کرد.

در دنیای امروزی شاهد رشد فروشگاه های اینترنتی در مقایسه با فروش به روش سنتی هستیم، مهم ترین ابزار مورد نیاز برای کمک به این کسب و کارها، فضای مجازی و اینترنت مناسب است. اما نقش خدمات ارسالی نیز چشمگیر است. پیش از ایجاد شرکت های خصوصی ارسال و ارائه خدمات درب به درب، فروشندگان پس از دریافت سفارشات، ناچار بودند که خود محصولات را بسته بندی کرده و با صرف هزینه ای به اداره پست مراجعه کرده و سپس آن را تحویل دهند تا به دست مشتریان برسانند.

تحویل بسته پستی از درب منزل تهران

تحویل بسته پستی از درب منزل

مهم ترین مزایای استفاده از سرویس درب به درب عبارتند از:

 • بالا رفتن اعتماد مشتری ها
 • وجود قابلیت پیگیری مرسولات در تمامی مرحله های ارسالی
 • گارانتی افزایش فروش و موفقیت در فروش برای فروشندگان آنلاین
 • مشتریان می توانند زمان فرستادن مرسوله را تعیین کنند.
 • امکان جا به جایی هر گونه مرسوله و یا بسته ارسالی فراهم بوده و در مدت زمانی که بسته نزد شرکت باشد، بیمه شده و مصون از آسیب است.
 • سرویس درب به درب یکی از اصلی ترین خدمات دانا حمل محسوب می شود.
 • باید نوع مرسوله را درست ثبت کرد و به اطلاع مامور ارسال رساند تا بدین ترتیب شرایط مناسب تری برای نگهداری آن فراهم شود.

سرویس ارسال درب منزل تهران توسط دانا حمل

دانا حمل یکی از شرکت های حمل و نقلی خصوصی است که با ارائه خدمات ارزنده، توانسته توجه تعداد زیادی از مشتریان را به خود جلب کند. در این بخش با معرفی این شرکت و خدمات آن، قصد داریم شما را در خصوص انتخاب شرکت سرویس دهنده مناسب یاری کنیم.

در ابتدا تاریخچه ای از دانا حمل

در سال 1395 یک گروه متشکل از افراد دارای تخصص و سابقه درخشان در زمینه صنعت لجستیک گرد هم آمدند و با همکاری یک تیم نرم افزاری کاربلد، توانستند شرکت لجستیکی توانمند و آشنا با تکنولوژی های روز این صنعت در دنیا را ایجاد کنند. دانا حمل علاوه بر سایت اینترنتی و امکان ایجاد پانل ویژه مشتریان ، نرم افزاری برای تلفن های هوشمند طراحی کرده تا مشتریان بتوانند در هر زمان و هر مکان به راحتی از طریق تلفن هوشمند خود اقدام به ثبت سفارش نمایند.

مبنای فعالیت های این شرکت، فراهم نمودن سرویس های مناسب برای مشتریان، کیفیت بالا در خدمات، ارائه سرویس های متنوع با قیمت های مناسب و متعارف، فراهم کردن بیمه های متناسب برای مرسولات ارسالی، سرویس درب به درب منزل تهران و دیگر شهرها و… می باشد. در نتیجه موارد مذکور، مشتریان می توانند به این شرکت اطمینان کرده و با آسودگی خاطر از خدمات آن بهره مند شوند.

با توجه به اعتبار بالای دانا حمل، برخی از فروشندگان محصولات به صورت بلند مدت قرارداد کاری با این شرکت امضا کرده و اینگونه راحتی خود را در امر ارسال تضمین می کنند. در ادامه به برخی از خدمات شرکت مذکور می پردازیم.

ارسال درب منزل تهران

ارسال بسته پستی از درب منزل به شهرستان

خدمات دانا حمل

 • امکان برقراری هماهنگی میان فروشگاه های مجازی و خریداران آن ها و نیز ایجاد ارتباط هر دو با سرویس های خدمات خود.
 • ارائه خدمات مربوط به پیگیری مرسولات ارسالی به صورت لحظه به لحظه و توسط پنل کاربری در نرم افزار و یا با استفاده از وب سایت داناحمل. برای این کار در سایت اینترنتی شرکت بخشی را به صورت جداگانه اختصاص داده اند که می توان از آن استفاده کرد.
 • ارسال درب به درب منزل تهران و شهرهای مختلف از مهم ترین خدمات و سرویس های دانا حمل می باشد. با روی کار آمدن این سرویس، فروشندگان می توانند با مراجعه به سایت و یا نرم افزار شرکت دانا حمل، درخواست خود را ثبت کنند، سپس مامورین مربوطه در آن شرکت به آدرس مبدا مراجعه کرده و بسته ارسالی را از فروشگاه/ فرستنده دریافت کنند. و سپس ادامه روال ارسال انجام می شود.
 • پرداخت در محل یک مزیت مهم برای شرکت دانا حمل به حساب می آید زیرا در برخی موارد ممکن است افراد به فروشندگان آنلاین اعتماد نکرده و تمایل به پرداخت وجه درب منزل خود داشته باشند، در این صورت با استفاده از این سرویس می توان به راحتی فروش محصولات تضمین کرد.
 • در نهایت می توان به سرویس بسته بندی و انبارداری شرکت دانا حمل اشاره کرد که بسیار حائز اهمیت است. شایان ذکر است که بخاطر داشتن تیمی مجرب، بسته بندی مرسولات با توجه به نوع آن ها و با حساسیت خاصی انجام شده و همچنین برای انبارداری آن ها نیز دقت لازم صورت می گیرد.

برخی از مشتریان

افتخار میکنیم میزبان بهترین ها هستیم